Լույս չի լինի Երևանում և 7 մարզում

Լույս չի լինի Երևանում և 7 մարզում

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 15-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`

 

Երևանի քաղաքի՝

10:00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Նորք 5-րդ փողոցի սեփական տներ, Նորք 7փ. 132-169 սեփական տներ, Գ․Հովսեփյան փ. 24/30, 24/33 շենքեր և հարակից սեփական տներ, Դավիթ Բեկի փողոցի սեփական տներ, թիվ 61 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Անդրանիկի փ. 61, 62, 64 շենքեր, Րաֆֆու փ. 57, 59, 69 շենքեր, Վանթյան փողոց և Մալաթիա փողոցի բաժանորդներ,

Լենինգրադյան փ. 10, 14, 16, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/6, 31/8, 23/11, 23/12, 23/13, 32-52 շենքեր, Արզումանյան փ. 20ա, 43 շենքեր, Շինարարների փ. 15/1 շենք, Հալաբյան փ. 9/1 շենք, Նոյ թաղամաս, Առաքելյան, Լևոնյան, Եղիազարյան, Վշտունի, Խ.Խաչատրյան, Հասմիկի փողոցների բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

11:00-17:00 Նալբանդյան փ. 23/27, 25/14, 25ա շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող. 10, 12 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կիևյան փ. 5 շենք, Կիևյան 1-ին նրբ․ 3 շենք, Սեպուհի փ. 14 շենք, Սևաստոպոլյան փ. 39 շենք, Սևաստոպոլյան փ. 8-51 սեփական տներ, Սեպուհի փ. 20-29 սեփական տներ, Կոմիտասի պող. 2, 4, 6, 7, 8 շենքեր, Բաղրամյան 4-րդ նրբ․ 1-15 սեփական տներ, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5-300 սեփական տներ,

Թբիլիսյան խճ․ 7/4-7/17 սեփական տներ, Ղափանցյան փ. 24-213 սեփական տներ, Շրջանցիկ Թունել փ. 7/13 սեփական տուն, Ազատության պող. 7Բ, 9, 9/1, 9Բ, 9/3, 9/4 շենքեր, Արաբկիր 49փ․ 14-28; 51փ․ 1-10 սեփական տներ, Նաիրի Զարյան փ. 96/5 սեփական տուն, թիվ 158 դպրոց, Շարուրի փ․24, 24բ, 26ա, 24գ, Արտաշիսյան փ․ 81 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

Արագածոտնի մարզի՝

11:00-17:00 Մաստարա, Ծաղկասար, Զովասար և Գառնահովիտ գյուղեր,

Արարատի մարզի`

10:00-12:00 Ավշար, Այգավան և Ուրցաձոր գյուղեր մասնակի,

10:00-16:00 Մասիս քաղաք՝ Հերացի, Դպրոցականների, Հանրապետության, Արարատյան, Շիրազի, Շիրակի փողոցներ մասնակի, 1-7-րդ փողոցներ մասնակի, 1-6-րդ և Նոր թաղամասեր մասնակի, Այնթափ, Նոր Խարբերդ, Նոր Կյուրի և Մարմարաշեն գյուղեր մասնակի,

10:30-14:30 Արտաշատ քաղաք՝ Իսակովի փողոց մասնակի, Օգոստոսի 23-ի փողոց 66 շենք,

10:30-16:00 Այգեզարդ գյուղ մասնակի,

12:00-14:00 Փոքր Վեդի և Տափերական գյուղեր, Նոր Կյանք գյուղ մասնակի,

Կոտայքի մարզի՝

10:00-11:00 Քանաքեռավան գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի գյուղի Ե-2 թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վեոլիա ջուր» ՓԲԸ, «Նորմա Կաթ» ՍՊԸ, սեփականատեր «Հ․ Շահինյան», «ՌԷԴ Գրուպ» ՍՊԸ, «ՆՆ Միաձույլ» ՍՊԸ, «Զովունի» այգեգործական ընկերություն, Գինու գործարան, սեփականատեր «Ա․ Մանուկյան», «Կվադրա Քոնսթրաքշն» ՍՊԸ,

11:00-12:00 Զովունի գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դպրոց թաղամաս, Եզդիների թաղամաս, «ԼՍԱԳ» ՍՊԸ, Կոպերատիվ «Ույուտ», «Ունիվերսալ» ՍՊԸ, Ակումբ թաղամաս, Գրասենյակ թաղամաս, Կոպորատիվ «Լիլիթ», Կոպերատիվ «Վիկտորիա», «Տրանսգազ» ՍՊԸ, «Արագիլ» արտադրական ընկերություն, «Սառնարան» ՍՊԸ, Դատավոր թաղամաս, «Զովունի» ՍՊԸ, Նոր թաղամաս, «Վ․ Պետրոսյան» ՍՊԸ, «Թամարա և Անի» ՍՊԸ, «Դ․ Մարտիրոսյան» ՍՊԸ, Հ-1 թաղամաս, «Քարե Դար» ՍՊԸ, «Արկոլադ» ՓԲԸ, «Մ․ Ոսկանյան» ՍՊԸ, «Քար Հանք» ՍՊԸ, «Լիվա Դեկոլ» ՍՊԸ,

11:00-16:00 Բալահովիտ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Պտղնի-2» այգեգործական ընկերություն, «Պտղնի» այգեգործական ընկերության և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Արմգլաս» ՍՊԸ, «Սարանիստ» ՍՊԸ, Զին/մաս, «Դոկադո» ՍՊԸ, «Պտղնի Արծիվ-2» այգեգործական ընկերություն, «Արծիվ» ՍՊԸ, «Ամուր Ավագյան» ՍՊԸ, «Սարանիստ» ՍՊԸ, «Ա․ Ավակյան» ՍՊԸ, «Հայ Նավթ» ՍՊԸ, «Օազիս» ՍՊԸ, «Անգար» ՍՊԸ, «

Կլեոպատրա» ՍՊԸ, «Էթեհարդ Բրաբիոն» ՍՊԸ, «Ամելյա» ՍՊԸ, «Գ․ Հովսեփյան» ՍՊԸ, «Գեղարդ» արտադրական կոոպերատիվ, Գերեզմաներ թաղամաս, «Քիմիագործ» Այգեգործական ընկերություն, «Օնիրա Քլաբ» ՍՊԸ, Կոնյակի կոմբինատ, Ակունք, Զառ, Սևաբերդ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աղավնաձոր գյուղ, գազալցակայան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Գեղաշեն և Կոտայք գյուղեր մասնակի,

Գեղարքունիքի մարզի՝

10։00–11։00 Մարտունի համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

Շիրակի մարզի՝

10:00-14:00 Արթիկի տարածաշրջան՝ Գետափ գյուղ,

10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջան՝ Թորոսգյուղ գյուղի հարավային հատված,

10:00-16:30 Գյումրի քաղաք՝ «Մայր Հայաստան» հուշահամալիրի դիմացի սեփական սեկտորի տարածք,

Տավուշի մարզի՝

09։30-12։00 Չինարի և Այգեձոր գյուղեր, Զինմաս, Գազի լցակայաններ, բջջային կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

11։00-12։00 Դիլիջան քաղաք՝ Շամախյան, Անդրանիկի թաղամասեր և Գորկու փողոց մասնակի,

Լոռու մարզի՝

10:30-14:30 Սպիտակ քաղաք՝ Մուրացան փողոց և Նոր Խաչակապ և Ղուրսալ գյուղեր,

11։00-17։00 Լեռնապատ և Լեռնաջուր գյուղեր: